ورود به سیستم خرید بلیت
 
 

اگر کاربر جدید هستید اینجا را کلیک کنید

کلمه عبور خود را فراموش کرده ام

اگر پس از ثبت نام، برای شما ایمیل فعال سازی ارسال نشده است برای ارسال مجدد اینجا را کلیک کنید

چاپ بلیت هم قطار(موبایل)/اینترنت
استعلام بلیت خسارتی
راهنمای پیگیری خریدهای ناموفق
مقررات رزرو بلیت اینترنتی

سؤالات متداول
ارتباط با ما

بنام خدا

*به‌نام خدا*

به سامانه فروش اينترنتي بليت خوش آمديد

 

***فروش بليت قطارهاي مسافري تهران-مشهد-تهران(غزال و مارالقزوين-مشهد-قزوين(دليجان) و ساري-مشهد-ساري(دليجان) براي حركت‌هاي 01/12/93 لغايت24/12/93 و تهران-اصفهان-تهران براي حركت‌هاي 15/11/93 لغايت 24/12/93 از روز دو‌شنبه مورخ 13/11/93 ساعت 08:30 صبح انجام خواهد شد.

***** با توجه به امكانات و قابليتهاي اضافه شده در نرم افزار فروش بلیت، کلیه بلیت هایی که از طريق اين سامانه خریداري می گردند، براي چاپ نیازي به حضور در آژانس نداشته و مي بايست با استفاده از گزينه چاپ بلیت كهدر صفحه مشخصات نمايش داده ميشود بليت خود را چاپ نموده و با همان برگه به قطار سوار شوند.

درصورت عدم چاپ بليت و مراجعه به راه آهن جهت سوار شدن به قطار، مشمول دريافت نسخه چاپي بليت و پرداخت مبلغ ده هزارريال (10.000 ريال) جهت هركاغذ A4 خواهيد شد.

دقت فرمائيد كليه بليتها ميبايست بر روي كاغذ A4 دو رو سفيدچاپ گردند. لطفا از چاپ بلیت بررويكاغذهاي آرم دار و طرح دار جدا خودداري فرمائيد.

 

كاربران محترم قبل از صدور بليت به نكات مهم ذيل توجه فرماييد:

*با توجه به اينكهامكان رزرو بليت با نام و تعرفه تكراري در سيستمفروش اينترنتي امكانپذير نمي باشد، در صورتي كه قصد دربست نمودن كوپه را داريد از گزينه دربست كوپه استفاده فرمائيد.

* هيچ يك از قطار هاي .كمربندي از تهران عبور نمي نمايند.

* نحوه دربست كردن كوپه: ابتدا تعداد دقيق مسافرين در قسمت مربوطه وارد شود (تعداد بزرگسال، خردسال و ...) سپس تيك كوپه دربست زده شود.

بطور مثال يكخانواده متشكل از پدر، مادر و يكفرزند خردسال، تعداد بزرگسال 2 و تعداد خردسال 1 وارد شده و سپس براي دربست كوپه تيك كوپه دربست زده شود.

 

 

 

* تا اطلاع ثانوي ‌استرداد بليت از طريق اينترنت امكانپذير نمي باشد، و چنانچه قصد استرداد بلیت داريد بهمراهنسخه چاپي بلیت به يكي از مراكز فروش بلیت مراجعه فرماييد.

* كل مدت زمان خريد 30 دقيقه از زمان ورود به سيستم مي‌باشد.