ورود به سیستم خرید بلیت
 
 

اگر کاربر جدید هستید اینجا را کلیک کنید

کلمه عبور خود را فراموش کرده ام

اگر پس از ثبت نام، برای شما ایمیل فعال سازی ارسال نشده است برای ارسال مجدد اینجا را کلیک کنید

چاپ بلیت هم قطار(موبایل)/اینترنت
استعلام بلیت خسارتی
راهنمای پیگیری خریدهای ناموفق
مقررات رزرو بلیت اینترنتی

سؤالات متداول
ارتباط با ما

بنام خدا

*به‌نام‌خدا*

 

 

به سامانه فروش اينترنتي بليت شركت حمل و نقل ريلي رجاء خوش آمديد

 

 

 

***** با توجه به امكانات و قابليتهاي‌اضافه شده در نرم افزار فروش بلیت، کلیه بلیت هایی که از طريق اين سامانه خریداري می گردند، براي چاپ نیازي به حضور در آژانس نداشته و مي بايست با استفاده از گزينه‌ چاپ بلیت كه‌ در صفحه مشخصات نمايش‌ داده مي شود بليت خود را چاپ نموده و با همان برگه به قطار سوار شوند.

درصورت عدم چاپ بليت و مراجعه به راه آهن جهت سوار شدن به قطار، مشمول دريافت نسخه چاپي‌ بلیت‌ و پرداخت مبلغ ده هزار ريال (10.000 ريال) جهت هر كاغذ A4 خواهيد شد.

دقت فرمائيد كليه بليتها ميبايست بر روي كاغذ A4 دو رو سفيد چاپ گردند. لطفا از چاپ بلیت برروي‌ كاغذهاي‌ آرم دار و طرح دار جدا‌ خودداري‌ فرمائيد.

 

جهت خريد بليت قطارهاي غير از شركت رجاء به آدرس www.safirrail.ir  مراجعه فرمائيد.

 

 

كاربران محترم قبل از صدور بليت به نكات مهم ذيل توجه فرماييد:

*با توجه به اينكه‌ امكان‌ رزرو بليت با نام و تعرفه تكراري در سيستم‌ فروش اينترنتي‌ امكانپذير‌ نمي‌باشد، در صورتي‌ كه‌ قصد دربست نمودن كوپه را داريد از گزينه دربست كوپه استفاده فرمائيد.

* هيچ يك از قطار هاي .كمربندي از تهران عبور نمي نمايند.

* نحوه دربست كردن‌ كوپه‌: ابتدا تعداد دقيق مسافرين در قسمت مربوطه وارد شود (تعداد بزرگسال، خردسال و ...) سپس تيك‌ كوپه‌ دربست زده شود.

بطور مثال يك‌ خانواده متشكل‌ از پدر، مادر و يك‌ فرزند خردسال، تعداد بزرگسال 2 و تعداد خردسال 1 وارد شده و سپس براي دربست كوپه تيك كوپه دربست زده شود.

 

* تا اطلاع ثانوي‌ ‌استرداد بلیت‌ از طريق‌ اينترنت‌ امكانپذير‌ نمي‌باشد، و چنانچه قصد استرداد بلیت داريد‌ بهمراه‌ نسخه چاپي‌ بلیت به يكي‌ از مراكز‌ فروش بلیت مراجعه فرماييد‌.

* كل‌ مدت زمان خريد‌ 30 دقيقه‌ از زمان ورود به سيستم‌ مي‌باشد.